Detektyw Cennik

Najlepsza oferta  na Polskim rynku, usługi detektywistyczne - cennik

Agencja detektywistyczna Detektyw 24 przedstawia ofertę cenową na wybrane produkty z szerokiego katalogu usług.  Ceny przedstawione w poniższej ofercie zawierają wszelkie koszty obejmujące przygotowanie umowy, sporządzenie precyzyjnego planu działania, wykonanie usługi przez prywatnych detektywów oraz opracowanie raportu końcowego wraz z niezbędnym w większości spraw materiałem fotograficznym i nagraniami wideo.

Podczas realizacji usług detektywistycznych gwarantujemy Państwu pełna dyskrecję. Jesteśmy jedyną agencją detektywistyczną, która na życzenie klienta realizuje usługi w systemie „incognito”, co daje klientowi gwarancję pełnej anonimowości.

Cennik Detektywa - obserwacja osób prowadzona przez zespół detektywów, wraz z wykonaniem pełnej dokumentacji dowodowej w postaci fotografii, nagrań video oraz szczegółowego pisemnego sprawozdania z wykonanych czynności detektywistycznych – 1280 złotych netto za jeden dzień obserwacji na terenie Polski, przy czym za jeden dzień uznajemy 8 godzin obserwacji.

Kontrobserwacja - obserwacja Zleceniodawcy  w celu ustalenia, czy jest obserwowany na zlecenie osób trzecich z sektora prywatnego lub państwowego -  2000zł netto za jeden dzień kontrobserwacji prowadzonej przez zespół prywatnych detektywów, przy czym za jeden dzień uznajemy 8 godzin obserwacji.

Sprawy Rozwodowe - specjalnie przygotowana strategia pozwalająca na kompleksową pomoc przez prywatnych detektywów, techników oraz informatyków detektywistycznych zaangażowanych do przygotowania materiału dowodowego niezbędnego do przeprowadzenia rozwodu z orzeczeniem o winie, lub przydatnego do negocjacji przy podziale majątku. Cena uzależniona jest od wspólnie dobranej strategii działania.

Ustalenie miejsca pracy wskazanej osoby - 1250 zł netto, termin do 7 dni.

Ustalenie miejsca zameldowania - 1200zł netto, termin do 7 dni.

Ustalenie miejsca pobytu osoby - od 2500zł netto, termin do 30 dni.

Ustalenia adresowe, dostarczenie korespondencji lub przesyłek - cena na terenie Polski 1500zł netto.

Przeprowadzenie śledztwa detektywistycznego pod kątem potwierdzenia występowania zjawiska mobbingu, dyskryminacji czy molestowania seksualnego w miejscu pracy wraz ze sporządzeniem pełnego materiału dowodowego do wykorzystania w postępowaniu sądowym – wycena indywidualna po wstępnym zapoznaniu się ze sprawą.

Ustalenie sprawców tworzenia i wysyłania donosów, 10.000 zł netto, termin do 30 dni.   

Poszukiwanie osób:

Zaginionych - 7000zł netto, termin do 30 dni.

Ukrywających się - 25 000 zł netto

Porwania dla okupu lub innych celów, negocjacje oraz uwolnienie osoby - od 50 000zł netto 

Porwania rodzicielskie, wskazanie miejsca pobytu dziecka - 15 000zł netto termin realizacji do 7 dni.

Poszukiwanie majątku dłużników:

Ustalenia majątkowe: ruchomości, nieruchomości, udziały  i akcje (powyżej 10%) na terenie Polski - 700zł netto, termin realizacji do 3 dni roboczych.

Ustalenia wierzytelności dłużnika niezbędne do przeprowadzenia skutecznej windykacji - wycena indywidualna.

Ustalenie, czy dłużnik zbył nieruchomości w ostatnich pięciu lat, jakie i na kogo - 1200 złotych netto, 7 dni

Ustalenie nieujawnionych źródeł przychodów dłużnika - 3000zł netto, termin realizacji do 7 dni.

Przeprowadzenie wywiadu środowiskowego w sprawie ustalenia drzewa genealogicznego w celu ujawnienia majątku zbytego na najbliższą rodzinę - 2000zł netto, termin realizacji do 14 dni.

Wykrywanie podsłuchów i urządzeń monitorujących.

Pomieszczenia mieszkalne i biurowe - 40zł za metr kwadratowy.

Pojazdy samochodowe (sprawdzenie fizyczne i techniczne przez detektywa w zakresie urządzeń GPS/GSM oraz urządzeń podsłuchowych) – 1200 zł netto za badanie jednego pojazdu

Sprawdzenie telefonu komórkowego pod kątem wykrycia aplikacji monitorujących Użytkownika telefonu, w tym nagrania połączeń głosowych, treści SMS-ów oraz lokalizacji GPS - 1200zł netto za każdy badany telefon komórkowy.

Sprawdzenie komputera przez detektywa pod kątem wykrycia oprogramowania monitorującego w tym odwiedzanych stron internetowych, treści wiadomości oraz wpisywanych haseł - 1500zł netto za każdy badany komputer.

Wykrywanie urządzeń mających na celu zewnętrzną inwigilację osób i mienia, np. urządzeń typu podsłuch laserowy lub inne systemy przechwytujące dane-  3000zł netto. 

Zabezpieczenie spotkań mające na celu ochronę przed inwigilacją przez osoby niepożądane, badanie pomieszczeń przed spotkaniem, wygłuszenie oraz zabezpieczenie terenu - 3500zł netto za jeden dzień obsługi technicznej. 

Doradztwo i szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i ochrony informacji, programy szkoleniowe z zakresu bezpieczeństwa informacji – wycena indywidualna po wstępnym zapoznaniu się ze specyfiką branży, przedsiębiorstwa i analizie potrzeb Zamawiającego. 

Weryfikacja Pracowników - https://www.royalbi.com/bezpieczenstwo-biznesu/weryfikacja-pracownikow

Informatyka śledcza:

Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych, treści sms, książka adresowa, historia polaczeń – od 1000 zł netto, termin realizacji do 7 dni

Odzyskiwanie danych z nośników pamięci oraz komputerów – od 1200 zł netto, termin realizacji do 7 dni

 

 

Agencja detektywistyczna Detektyw 24 realizuje zlecenia dla osób prywatnych, zapewniamy także kompleksowe wsparcie biznesu. Nasi detektywi tworzą profesjonalnie przygotowany zespół prowadzący działania szybko i skutecznie z gwarancją pełnej dyskrecji. Wieloletnie doświadczenie w branży usług detektywistycznych i tysiące zrealizowanych spraw pozwoliły nam zyskać zaufanie klientów na całym świecie. Dostarczanie dowodów zdrady, wykrywanie podsłuchów, ustalenia majątkowe, testy na ojcostwo oraz wywiad gospodarczy to część naszej oferty. Detektyw cennik - zachęcamy do zapoznania się z cenami naszych usług.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.